اصناف فعال غیرضروری خوزستان پلمب می‌شوند

اصناف غیرضروری

اصناف غیرضروری

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: در صورت مشاهده بازگشایی اصناف غیرضروری نسبت به اخطار، بستن یا پلمب آن‌ها اقدام می‌شود و در این زمینه از مردم ‌و اصناف انتظار همکاری بیشتر داریم.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، بهرام جباری با انتقاد از شلوغی بازار و جنب و جوش مردم در استان با توجه به بالا رفتن آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از مردم استان درخواست داریم‌ تا به بحث فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی توجه بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه از مردم درخواست داریم کمتر در بازارها و خیابان ها حضور پیدا کنند، افزود: یکی از دلایل بالا رفتن آمار کووید ۱۹ در استان خوزستان همکاری نکردن شهروندان در برخی مسائل است ‌و از این رو باید موارد بهداشتی بیشتر رعایت شود.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به بازرسی از بازار برای رعایت دستورالعمل تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری تصریح کرد: در این راستا ۱۰۰ گشت فعال متشکل از اماکن نیروی انتظامی، بهداشت و درمان، بازرسی اداره صمت و اتاق اصناف تشکیل شده است و اکنون در حال بازرسی از صنوف هستند.

جباری بیان کرد: این گشت‌ها در صورت مشاهده بازگشایی اصناف غیرضروری نسبت به اخطار، بستن یا پلمب آن‌ها اقدام می‌کنند و در این زمینه از مردم ‌و اصناف انتظار همکاری بیشتر داریم.

وی خاطرنشان‌کرد: متاسفانه به دلیل رعایت نشدن طرح فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در چند روز اخیر شاهد افزایش مبتلایان به این ویروس هستیم که در این خصوص مقرر شده تا به واحدهای صنفی غیرضروری که خودسرانه اقدام به بازگشایی می‌کنند، اخطار داده شود.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: در صورت مشاهده بازگشایی اصناف غیرضروری نسبت به اخطار، بستن یا پلمب آن‌ها اقدام می‌شود و در این زمینه از مردم ‌و اصناف انتظار همکاری بیشتر داریم.به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، بهرام جباری با انتقاد از شلوغی بازار و جنب و جوش مردم در استان با توجه به بالا رفتن آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از مردم استان درخواست داریم‌ تا به بحث فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی توجه بیشتری داشته باشند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

15 − ده =

bigtheme