مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:شرکت بیش از ۳۰ هزار سوادآموز خوزستانی در امتحانات حضوری

امتحانات پایانی

امتحانات پایانی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به شرکت بیش از ۳۰ هزار سوادآموز خوزستانی در امتحانات پایانی، گفت: امتحانات سوادآموزان از فروردین ماه آغاز شده است و تا اواخر مرداد به صورت پراکنده برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، کوروش مودت اظهار کرد: امسال بیش از ۳۰ هزار سوادآموز در امتحانات دوره‌های مختلف سوادآموزی شرکت می‌کنند. امتحانات سوادآموزان تا اواخر مرداد به صورت حضوری و پراکنده برگزار می‌شود.

وی افزود: پس از پایان درس‌های هر دوره، آموزش‌دهندگان سواد، زمان برگزاری امتحان را مشخص می‌کنند. امتحانات سوادآموزان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان گفت: در استان خوزستان حدود ۳ هزار آموزش‌دهنده سواد مشغول به کار هستند. سوادآموزان در سه دوره سوادآموزی، تحکیم و انتقال، در امتحانات پایانی شرکت می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به شرکت بیش از ۳۰ هزار سوادآموز خوزستانی در امتحانات پایانی، گفت: امتحانات سوادآموزان از فروردین ماه آغاز شده است و تا اواخر مرداد به صورت پراکنده برگزار می‌شود.به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، کوروش مودت اظهار کرد: امسال بیش از ۳۰ هزار سوادآموز در امتحانات دوره‌های مختلف سوادآموزی شرکت می‌کنند. امتحانات سوادآموزان تا اواخر مرداد به صورت حضوری و پراکنده برگزار می‌شود.مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به شرکت بیش از ۳۰ هزار سوادآموز خوزستانی در امتحانات پایانی، گفت: امتحانات سوادآموزان از فروردین ماه آغاز شده است و تا اواخر مرداد به صورت پراکنده برگزار می‌شود.به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، کوروش مودت اظهار کرد: امسال بیش از ۳۰ هزار سوادآموز در امتحانات دوره‌های مختلف سوادآموزی شرکت می‌کنند. امتحانات سوادآموزان تا اواخر مرداد به صورت حضوری و پراکنده برگزار می‌شود.مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به شرکت بیش از ۳۰ هزار سوادآموز خوزستانی در امتحانات پایانی، گفت: امتحانات سوادآموزان از فروردین ماه آغاز شده است و تا اواخر مرداد به صورت پراکنده برگزار می‌شود.به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، کوروش مودت اظهار کرد: امسال بیش از ۳۰ هزار سوادآموز در امتحانات دوره‌های مختلف سوادآموزی شرکت می‌کنند. امتحانات سوادآموزان تا اواخر مرداد به صورت حضوری و پراکنده برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

12 + ده =

bigtheme