درخواست مجمع نمایندگان خوزستان برای توجه ویژه به امنیت عمومی

امنیت عمومی

 امنیت عمومی

مجمع نمایندگان خوزستان از فرمانده نیروی انتظامی کشور درخواست کرد ،با اهتمام بیشتر در برقراری امنیت عمومی در این استان اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، مجمع نمایندگان خوزستان در نامه ای از سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خواستند ، با اهتمام بیشتر در برقراری امنیت عمومی در استان خوزستان اقدام نمایند.
در متن این درخواست آمده است: در ماه‌های اخیر چند فقره سرقت به عنف در اهواز رخ داده و تصاویر آن‌ها در فضای مجازی منتشر شده است .
تعدد این سرقت‌ها سبب ایجاد ناامنی روانی در بین جامعه شده و شهروندان در تماس‌های تلفنی زیادی خواستار بررسی این اتفاقات شدند .
هم اکنون این انتظار وجود دارد که نیروی محترم انتظامی در دوران سخت اقتصادی و شرایط ویژه کرونا در راستای برقراری امنیت شهروندان با اهتمام بیشتری اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهد .
با توجه به حساسیت امر پیشنهاد می‌شود به منظور آگاهی بیشتر از شرایط موجود حضرتعالی با حضور در شورای تأمین استان خوزستان ضمن بررسی موضوع دستورات لازم مبنی بر رسیدگی برای ارتقای امنیت عمومی در استان را صادر فرمایید تا گامی اساسی برای تامین امنیت عمومی شهروندان برداشته شود .
با توجه به حساسیت امر پیشنهاد می‌شود به منظور آگاهی بیشتر از شرایط موجود حضرتعالی با حضور در شورای تأمین استان خوزستان ضمن بررسی موضوع دستورات لازم مبنی بر رسیدگی برای ارتقای امنیت عمومی در استان را صادر فرمایید تا گامی اساسی برای تامین امنیت عمومی شهروندان برداشته شود .با توجه به حساسیت امر پیشنهاد می‌شود به منظور آگاهی بیشتر از شرایط موجود حضرتعالی با حضور در شورای تأمین استان خوزستان ضمن بررسی موضوع دستورات لازم مبنی بر رسیدگی برای ارتقای امنیت عمومی در استان را صادر فرمایید تا گامی اساسی برای تامین امنیت عمومی شهروندان برداشته شود .با توجه به حساسیت امر پیشنهاد می‌شود به منظور آگاهی بیشتر از شرایط موجود حضرتعالی با حضور در شورای تأمین استان خوزستان ضمن بررسی موضوع دستورات لازم مبنی بر رسیدگی برای ارتقای امنیت عمومی در استان را صادر فرمایید تا گامی اساسی برای تامین امنیت عمومی شهروندان برداشته شود .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

هفده + 19 =

bigtheme