بازدید استاندار خوزستان از تأسیسات فرآورش و نمک‌زدایی شرکت نفت و گاز اروندان

استاندار خوزستان از تأسیسات فرآورش و نمک‌زدایی غرب کارون شرکت نفت و گاز اروندان بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، به نقل از شرکت نفت و گاز اروندان، علی‌اکبر حسینی محراب روز جمعه (ششم بهمن‌ماه) از تأسیسات فرآورش و نمک‌زدایی غرب کارون شرکت نفت و گاز اروندان بازدید کرد.

 

وی در این بازدید ضمن قدردانی از کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان بر ضرورت افزایش تولید در این شرکت تأکید کرد و گفت: موفقیت‌های کسب‌شده در حوزه افزایش تولیدات نفتی حاصل تلاش‌های متخصصان و نیروهای بومی است که برای نظام اعتبار و افتخاری بزرگ محسوب می‌شود.

 

استاندار خورستان با اشاره به اهمیت توسعه میدان‌های نفتی مشترک در منطقه غرب کارون اظهار کرد: این سرمایه ملی کشور است و این سرمایه باید مدیریت شود و در اختیار مردم قرار گیرد.

 

در این‌ بازدید عبدالله عذاری‌اهوازی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان نیز گزارشی از روند تولید میدان‌های غرب کارون و افزایش استخراج نفت از میدان‌های مشترک ارائه کرد و گفت: در ماه‌های اخیر میدان‌های سپهر و جفیر در مدار تولید قرار گرفتند و هم‌اکنون روزانه ۳۰ هزاربشکه نفت این میدان‌ها به تأسیسات فرآورشی غرب کارون ارسال می‌شود و یک ردیف از سه ردیف ۵۵ هزار بشکه‌ای این تأسیسات برای این دو میدان تخصیص داده شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

2 × 4 =

bigtheme