مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:بازگشایی دبیرستان های خوزستان

بازگشایی مدارس

مدارس متوسطه نوبت اول و دوم از روز ۱۵ آبان ماه بازگشایی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی، مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت:براساس شیوه نامه بازگشایی مدارس که  مصوبه ستاد ملی کرونا  است،  مدارس نوبت اول و دوم از نیمه دوم آبان ماه بازگشایی می شوند.

کوروش مودت افزود: این بازگشایی ها مستلزم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، ماسک زدن، واکسیناسیون، انجام فاصله گذاری اجتماعی است.

وی ادامه داد : همچنین  مسئولان مدرسه  فرمی به نام فرم ۰۶  که آمادگی برای بازگشایی است را باید تکمیل و به منطقه و ناحیه تحویل دهند  و با اخذ مجوز مدرسه می تواند بازگشایی شود.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: چگونگی حضور و آموزش دانش آموزان نیز براساس تراکم مدرسه و برنامه ترکیبی -تلفیقی حضوری و مجازی بر بستر شبکه شاد می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: همچنین مدارس ابتدایی نیز از اول آذرماه بازگشایی خواهند شد.

وی ادامه داد : همچنین  مسئولان مدرسه  فرمی به نام فرم ۰۶  که آمادگی برای بازگشایی است را باید تکمیل و به منطقه و ناحیه تحویل دهند  و با اخذ مجوز مدرسه می تواند بازگشایی شود.مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: چگونگی حضور و آموزش دانش آموزان نیز براساس تراکم مدرسه و برنامه ترکیبی -تلفیقی حضوری و مجازی بر بستر شبکه شاد می باشد.مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: همچنین مدارس ابتدایی نیز از اول آذرماه بازگشایی خواهند شد.وی ادامه داد : همچنین  مسئولان مدرسه  فرمی به نام فرم ۰۶  که آمادگی برای بازگشایی است را باید تکمیل و به منطقه و ناحیه تحویل دهند  و با اخذ مجوز مدرسه می تواند بازگشایی شود.مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: چگونگی حضور و آموزش دانش آموزان نیز براساس تراکم مدرسه و برنامه ترکیبی -تلفیقی حضوری و مجازی بر بستر شبکه شاد می باشد.مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: همچنین مدارس ابتدایی نیز از اول آذرماه بازگشایی خواهند شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

5 × دو =

bigtheme