وزیر علوم خبر داد:اختصاص بسته اینترنت رایگان به دانشجویان

بسته اینترنت

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به احتمال زیاد یک بسته اینترنت در اختیار دانشجویان برای ترم دوم تحصیلی قرار می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ،منصور غلامی روز یکشنبه در ارایه اینترنت رایگان به دانشجویان در ترم دوم، اظهار داشت: در هفته جاری اطلاعات دانشجویان از دانشگاه‌ها برای ارائه به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت و جمع آوری این لیست تکمیل می‌شود.

وی در این باره گفت: به احتمال زیاد یک بسته اینترنت رایگان به دانشجویان برای ترم دوم تحصیلی اختصاص داده می شود.

وزیر علوم ابراز امیدواری کرد که وزارت ارتباطات هفته آینده جزییات ارائه اینترنت را برای ترم دوم به دانشجویان اعلام کند.

ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته گذشته در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که با توجه به تدبیر رییس جمهوری، آموزش مجازی دانشگاه ها و حوزه ها در شرایط کرونا باید به صورت رایگان عرضه شود. نظر به دریافت شکایات متعدد از جانب دانشجویان و طلاب در ترم قبل، نحوه ارایه یارانه آموزش مجازی در ترم جدید تحصیلی تغییر خواهد کرد. جزییات به زودی اعلام می شود.

ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته گذشته در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که با توجه به تدبیر رییس جمهوری، آموزش مجازی دانشگاه ها و حوزه ها در شرایط کرونا باید به صورت رایگان عرضه شود. نظر به دریافت شکایات متعدد از جانب دانشجویان و طلاب در ترم قبل، نحوه ارایه یارانه آموزش مجازی در ترم جدید تحصیلی تغییر خواهد کرد. جزییات به زودی اعلام می شود.ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته گذشته در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که با توجه به تدبیر رییس جمهوری، آموزش مجازی دانشگاه ها و حوزه ها در شرایط کرونا باید به صورت رایگان عرضه شود. نظر به دریافت شکایات متعدد از جانب دانشجویان و طلاب در ترم قبل، نحوه ارایه یارانه آموزش مجازی در ترم جدید تحصیلی تغییر خواهد کرد. جزییات به زودی اعلام می شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

یک + 14 =

bigtheme