طرح تحول آجر به آجر برای نوسازی توسعه و تجهیز مدارس خوزستان اجرا می‌شود

تجهیز مدارس خوزستان

تجهیز مدارس خوزستان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: طرح تحول آجر به آجر برای نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با مشارکت دانش‌آموزان و اولیا در خوزستان اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، علی قربانی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در مراسم افتتاح دبستان ۸ کلاسه حضرت رقیه(س) در بندر امام خمینی(ره) که با حضور مسئولان شهرستانی انجام شد، ضمن تشکر از مشارکت پتروشیمی مارون اظهار داشت: توسعه فضای آموزشی باعث بهبود کیفیت تعلیم و تربیت شده و ایجاد چنین فضاهایی سبب رشد و محلی برای پرورش فرزندان ما که آینده ساز جامعه هستند، می‌شود.

وی افزود: باوجود تمام سختی‌ها تا پایان امسال در شهرستان ماهشهر ۴۴ کلاس درس به ظرفیت فضاهای آموزشی این شهرستان افزوده می‌شود.

قربانی بیان داشت: دبستان ۸ کلاسه حضرت رقیه (س) با زیربنای ۶۳۴ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال احداث و تحویل آموزش و پرورش شده است.

قربانی در ادامه با اشاره به طرح تحولی آجر به آجر بیان کرد: فلسفه وجودی این طرح جمع‌آوری کمک‌های کوچک با وجود داشتن قلب های بزرگ است؛ حتی دانش آموزان و اولیای مدرسه هم می‌توانند در ساخت مدرسه خود شرکت کنند و سهمی داشته باشند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

11 + دوازده =

bigtheme