پذیرش ۳۴۱ دانشجو با سوابق تحصیلی در دانشگاه چمران اهواز

دانشگاه شهید چمران اهواز

دانشگاه شهید چمران اهواز

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز از پذیرفته‌شدن ۳۴۱ دانشجو با سوابق تحصیلی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، علیرضا جلیلی‌فر با اشاره به تعداد پذیرفته‌شدگان بدون آزمون نیم‌سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰، اظهار کرد: در مجموع ۳۴۱ دانشجو در مقطع کارشناسی با سوابق تحصیلی پذیرفته می‌شوند که از این تعداد ۲۹۷ دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته و ۴۴ نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرفته می‌شوند.

وی افزود: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان پس از اعلام نتایج ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری و همزمان اعلام می‌شود. ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نیم‌سال اول تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ غیرحضوری است و در خصوص نحوه ارائه مدارک مورد نیاز نیز از طریق سایت دانشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز در پایان گفت: ۳۴۱ نفری که با سوابق تحصیلی پذیرفته می‌شوند در ۱۰ رشته تحصیل خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، علیرضا جلیلی‌فر با اشاره به تعداد پذیرفته‌شدگان بدون آزمون نیم‌سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰، اظهار کرد: در مجموع ۳۴۱ دانشجو در مقطع کارشناسی با سوابق تحصیلی پذیرفته می‌شوند که از این تعداد ۲۹۷ دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته و ۴۴ نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرفته می‌شوند.وی افزود: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان پس از اعلام نتایج ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری و همزمان اعلام می‌شود. ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نیم‌سال اول تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ غیرحضوری است و در خصوص نحوه ارائه مدارک مورد نیاز نیز از طریق سایت دانشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز در پایان گفت: ۳۴۱ نفری که با سوابق تحصیلی پذیرفته می‌شوند در ۱۰ رشته تحصیل خواهند کرد.غیرحضوری پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری و همزمان اعلام می‌شود. ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نیم‌سال اول تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ غیرحضوری است و در خصوص نحوه ارائه مدارک مورد نیاز نیز از طریق سایت دانشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز در پایان گفت: ۳۴۱ نفری که با سوابق تحصیلی پذیرفته می‌شوند در ۱۰ رشته تحصیل خواهند کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

1 × 5 =

bigtheme