پیام تبریک دکتر ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا به مناسبت ۱۳ آذر سالروز تاسیس بیمه دانا

روز ملی بیمه

روز ملی بیمه

نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، سالروز تاسیس این شرکت و روز ملی بیمه را به تمامی کارکنان، نمایندگی‌ها، کارگزاران و شبکه فروش تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، متن پیام دکتر کاردگر به شرح زیر است:
بسمه تعالی
لیس للانسان الا ما سعی
و اینکه برای انسان بهره ای جز سعی وکوشش او نیست
همکاران گرانقدر و نیک اندیش
حمد و سپاس خدای یکتا را که توفیق را رفیق سعادت گردانید در این ایام فرخنده، فصل جدید از طلوع ترنم خدمت به خلق را در مسیر خدمت رسانی با بهره مندی از تجارب همکارانی چون شما در سال جهش تولید تفسیری دوباره کنیم.
صنعت بیمه کشور به عنوان بازوی حمایتی تامین آرامش جامعه و صاحبان صنایع و سرمایه های آن در آزمونی بزرگ در عرصه بین المللی که شاهد فشار و تحریم ها علیه کشور و شیوع ویروس کرونا هستیم خوش درخشیده است و به تبع آن در شرکت بیمه دانا به یاری شما عزیزان کوشیده ایم با برنامه ریزی دقیق، هوشمندسازی در حوزه خدمات رسانی، و ایفای مسئولیت قانونی و ارائه خدمات مطلوب به بیمه گذاران خود پیام آور آرامش و امنیت خاطر برای بخش وسیعی از جامعه و فعالان اقتصادی باشیم .
لذا به یمن عنایات حضرت حق در آستانه فرارسیدن ۱۳ آذر و روز بیمه، چهل و ششمین سالگرد طلوع شرکت بیمه دانا را صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیق روزافزونتان را از خالق دانا مسئلت دارم.

ابراهیم کاردگر
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

لذا به یمن عنایات حضرت حق در آستانه فرارسیدن ۱۳ آذر و روز بیمه، چهل و ششمین سالگرد طلوع شرکت بیمه دانا را صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیق روزافزونتان را از خالق دانا مسئلت دارملذا به یمن عنایات حضرت حق در آستانه فرارسیدن ۱۳ آذر و روز بیمه، چهل و ششمین سالگرد طلوع شرکت بیمه دانا را صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیق روزافزونتان را از خالق دانا مسئلت دارم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

سه × 3 =

bigtheme