آغاز عقد قرارداد آب کشاورزی زمستانه در شبکه‌های آبیاری مارون

شبکه‌های آبیاری مارون

شبکه‌های آبیاری مارون

مدیر امور مشترکان و درآمد شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه‌های آبیاری مارون از آغاز انعقاد قرارداد آب برای محصولات زمستانه سال ۹۸ شبکه‌های آبیاری مارون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، جعفر قاسمی با اشاره به استقبال خوب کشاورزان منطقه اظهار کرد: عقد قرارداد آب محصولات زمستانه از امروز، ۱۶ دی ماه آغاز می‌شود.

وی، عمده محصولات کشت شده در فصل زمستان را، گندم، جو، کلزا و سایر محصولات گلخانه‌ای عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه حتی با وجود بارش‌های اخیر هنوز مخزن سد به شرایط نرمال نرسیده است، از کشاورزان تحت پوشش شبکه آبیاری مارون خواست با استفاده بهینه از آب، مانع از تلفات بی‌رویه آب شوند.

قاسمی از کشاورزان خواست جهت عقد قرارداد آب، ابتدا برای تعیین الگوی کشت خود به ادارات جهاد کشاورزی شهرستان‌های بهبهان، رامهرمز، امیدیه و آغاجاری مراجعه و سپس برای انعقاد قرارداد آب زراعی و تسویه بدهی کشت‌های قبلی خود به امورمشترکان شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری مارون مراجعه کنند.

شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه‌های آبیاری مارون در شبکه‌های تحت پوشش خود شامل حوضه بهبهان، بنه باشت، جایزان و فجر، بیش از ۵ هزار و ۲۷۲ مشترک دارد که در هر فصل زراعی با این شرکت بهره‌برداری قرارداد برداشت آب منعقد می‌کنند.

مدیر امور مشترکان و درآمد شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه‌های آبیاری مارون از آغاز انعقاد قرارداد آب برای محصولات زمستانه سال ۹۸ شبکه‌های آبیاری مارون خبر داد.به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، جعفر قاسمی با اشاره به استقبال خوب کشاورزان منطقه اظهار کرد: عقد قرارداد آب محصولات زمستانه از امروز، ۱۶ دی ماه آغاز می‌شود.وی، عمده محصولات کشت شده در فصل زمستان را، گندم، جو، کلزا و سایر محصولات گلخانه‌ای عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه حتی با وجود بارش‌های اخیر هنوز مخزن سد به شرایط نرمال نرسیده است، از کشاورزان تحت پوشش شبکه آبیاری مارون خواست با استفاده بهینه از آب، مانع از تلفات بی‌رویه آب شوند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

هفت + پانزده =

bigtheme