انتصاب جدید در شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی گاز

مدیر جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران با حکم معاون وزیر نفت در امور گاز منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی، معاون وزیر نفت در امور گاز در حکمی، سیدمحمد سراجی را به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد.

در متن حکم حسن منتظرتربتی آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران» منصوب می‌شوید.

با توجه به لزوم مدیریت یکپارچه سیستم‌های مخابراتی و شبکه‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات، اهتمام جدی درباره موارد ذیل مورد انتظار است:

-بازنگری ساختار مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات با هماهنگی مدیریت مهندسی ساختار

-سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی جامع، دقیق و هدفمند در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

-توسعه امکانات و خدمات بر مبنای نیاز واقعی و براساس فناوری‌های روزآمد

-همکاری موثر با شرکت‌های تابعه با هدف هم‌افزایی امکانات،اقدامات و ظرفیت‌ها

-ارتباط سازنده و موثر با وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان‌های زیرمجموعه برای بهره‌گیری حداکثری از زیرساخت‌های خارج از مجموعه شرکت ملی گاز ایران

-پیگیری مستمر و جاری‌سازی اسناد بالادستی در حوزه امنیت شبکه و سیستم‌های مخابراتی

امید است در پناه خداوند متعال و با بهره‌گیری از توانمندی‌های همکاران متعهد در انجام وظایف سازمانی و امور محوله موفق و سربلند باشید. فرصت را مغتنم می‌دانم و از زحمات جناب آقای روح‌اله نوریان در مدت تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی می‌نمایم.»

ارتباط سازنده و موثر با وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان‌های زیرمجموعه برای بهره‌گیری حداکثری از زیرساخت‌های خارج از مجموعه شرکت ملی گاز ایران-پیگیری مستمر و جاری‌سازی اسناد بالادستی در حوزه امنیت شبکه و سیستم‌های مخابراتیامید است در پناه خداوند متعال و با بهره‌گیری از توانمندی‌های همکاران متعهد در انجام وظایف سازمانی و امور محوله موفق و سربلند باشید. فرصت را مغتنم می‌دانم و از زحمات جناب آقای روح‌اله نوریان در مدت تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی می‌نمایم.»

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

2 × پنج =

bigtheme