استعدادیابی از دانش آموزان نخبه در مدارس خوزستان

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی؛ صادق خلیلیان در دیدار با دانش‌آموزان دختر اتحادیه انجمن‌های اسلامی با بیان اینکه عدالت آموزشی به عنوان یک راهبرد اساسی در دستگاه تعلیم و تربیت باید مدنظر باشد، گفت: استعدادیابی از دانش آموزان نخبه در مدارس استان خوزستان باید به عنوان یک اولویت در نظر گرفته شود.

 

استعدادیابی از دانش آموزان نخبه در مدارس خوزستان

 

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست با تأکید بر ضرورت استعدادیابی در مدارس استان خوزستان اظهار داشت: استعدادیابی از دانش آموزان نخبه در مدارس استان خوزستان باید به عنوان یک اولویت در نظر گرفته شود.

 

وی جایگاه اتحادیه‌های انجمن اسلامی دانش آموزان را بسیار مهم توصیف کرد و بیان داشت: جایگاه اتحادیه‌های انجمن اسلامی باید همانند سال‌های گذشته ارتقاء ویژه‌ای پیدا کند.

 

خلیلیان در ادامه عدالت آموزشی را اصلی مهم در آموزش کشور دانست و تصریح کرد: عدالت آموزشی به عنوان یک راهبرد اساسی در دستگاه تعلیم و تربیت باید مدنظر باشد.

 

استاندار خوزستان توسعه کشور در زمینه‌های علمی را یکی از نتایج انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: بازدید از پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های مختلف علمی و فرهنگی یک ضرورت جدی برای دانش آموزان است که باید در قالب اردو‌های علمی دیده شود.

 

در ادامه این دیدار نیز دانش‌آموزان به بیان مسائل و دغدغه‌های خود پرداختند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

2 × چهار =

bigtheme