موافقت مجلس با یک فوریت طرح رتبه بندی فرهنگیان

طرح رتبه بندی فرهنگیان

طرح رتبه بندی فرهنگیان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی طرح رتبه بندی فرهنگیان به صورت یک فوریت موافقت کردند.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی امروز مجلس درخواست گروهی از نمایندگان  را برای بررسی طرح رتبه بندی فرهنگیان به صورت دو فوریت بررسی کرده و در نهایت با آن مخالفت کردند.

اما در ادامه نمایندگان با ۱۶۵ رای با بررسی این طرح به صورت یک فوریت موافقت کردند.

جبار کوچکی نژاد به عنوان نماینده متقاضیان بررسی طرح رتبه بندی فرهنگیان به صورت دو فوریت بیان کرد: سالانه حدود یک میلیون فرهنگی تصویب و اجرای قانون رتبه بندی فرهنگیان را مطالبه می‌کنند. متاسفانه علیرغم این که رتبه بندی فرهنگیان در قانون برنامه ششم توسعه دیده شده و در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیز بر اجرای رتبه بندی فرهنگیان تاکید شده است اما تاکنون اجرایی نشده است.

وی در ادامه تاکید کرد: رتبه بندی فرهنگیان منجر به ارتقای منزلت اجتماعی فرهنگیان و رقابت بین معلمان و ایجاد انگیزه برای فرهنگیان خواهد شد. تاکنون شش وزیر وعده اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان را داده‌اند اما کاری پیش نبردند. براساس این طرح دولت ملزم به اجرای طرح رتبه بندی معلمان خواهد شد و این طرح دولت را ملزم می‌کند تا لایحه  اجرای  طرح رتبه بندی معلمان را ظرف ۶ ماه آینده به مجلس ارائه کند.

وی در ادامه تاکید کرد: رتبه بندی فرهنگیان منجر به ارتقای منزلت اجتماعی فرهنگیان و رقابت بین معلمان و ایجاد انگیزه برای فرهنگیان خواهد شد. تاکنون شش وزیر وعده اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان را داده‌اند اما کاری پیش نبردند. براساس این طرح دولت ملزم به اجرای طرح رتبه بندی معلمان خواهد شد و این طرح دولت را ملزم می‌کند تا لایحه  اجرای  طرح رتبه بندی معلمان را ظرف ۶ ماه آینده به مجلس ارائه کند.وی در ادامه تاکید کرد: رتبه بندی فرهنگیان منجر به ارتقای منزلت اجتماعی فرهنگیان و رقابت بین معلمان و ایجاد انگیزه برای فرهنگیان خواهد شد. تاکنون شش وزیر وعده اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان را داده‌اند اما کاری پیش نبردند. براساس این طرح دولت ملزم به اجرای طرح رتبه بندی معلمان خواهد شد و این طرح دولت را ملزم می‌کند تا لایحه  اجرای  طرح رتبه بندی معلمان را ظرف ۶ ماه آینده به مجلس ارائه کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

پانزده + دو =

bigtheme