رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد:خارج شدن خوزستان از وضعیت قرمز

محدودیت های کرونایی

محدودیت های کرونایی

بعد از دوهفته اعمال محدودیت های کرونایی، خوزستان از وضعیت قرمز خارج شد و در وضعیت نارنجی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ،رییس دانشگاه علوم پزشکی اهوازگفت: مطابق جدیدترین بررسی‌ها و درنتیجه‌ی همکاری خوب مردم و اعمال محدودیت ها، هیچ شهری از استان خوزستان دروضعیت قرمز کرونا قرار ندارد.
وی افزود:این موضوع نباید موجب سهل انگاری در رعایت آداب بهداشتی و کوچک شمردن خطر ویروس شود و همچنان باید شیوه نامه های بهداشتی رعایت شود.
دکتر ابول نژادیان افزود:با توجه به اینکه خوزستان در آستانه‌ی ورود به روز‌های سرد سال است؛ از مردم میخواهیم مراقب پیک زمستانه باشند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:نگرانیم که در ماه‌های آذر و دی با سرد شدن هوا و روشن شدن وسایل گرمایشی، موج افزایشی آمار مبتلایان به کرونا همچون ماه‌های اردیبهشت و خرداد ماه را شاهد باشیم.
بر اساس اعلام مسئولان استان نیز از ابتدای اجرای طرح محدودیتهای کرونایی در استان شاهد کاهش آمار مبتلایان، بستری ها و فوتی ها بوده ایم. 
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:نگرانیم که در ماه‌های آذر و دی با سرد شدن هوا و روشن شدن وسایل گرمایشی، موج افزایشی آمار مبتلایان به کرونا همچون ماه‌های اردیبهشت و خرداد ماه را شاهد باشیم.بر اساس اعلام مسئولان استان نیز از ابتدای اجرای طرح محدودیتهای کرونایی در استان شاهد کاهش آمار مبتلایان، بستری ها و فوتی ها بوده ایم. رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:نگرانیم که در ماه‌های آذر و دی با سرد شدن هوا و روشن شدن وسایل گرمایشی، موج افزایشی آمار مبتلایان به کرونا همچون ماه‌های اردیبهشت و خرداد ماه را شاهد باشیم.بر اساس اعلام مسئولان استان نیز از ابتدای اجرای طرح محدودیتهای کرونایی در استان شاهد کاهش آمار مبتلایان، بستری ها و فوتی ها بوده ایم. گرمایشی، موج افزایشی آمار مبتلایان به کرونا همچون ماه‌های اردیبهشت و خرداد ماه را شاهد باشیم.بر اساس اعلام مسئولان استان نیز از ابتدای اجرای طرح محدودیتهای کرونایی در استان شاهد کاهش آمار مبتلایان، بستری ها و فوتی ها بوده ایم. 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

2 × پنج =

bigtheme