مدیرکل نوسازی مدارس استان عنوان کرد:استانداردسازی بخاری‌های حدود ۲۰۰۰ کلاس در خوزستان

مدارس عشایری

مدارس عشایری

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان، با اشاره به استانداردسازی بخاری حدود ۲ هزار کلاس در استان، گفت: مشکل ما مدارس عشایری هستند که هیچ گونه امکاناتی مانند برق و گاز ندارند که اگر اعتبار مورد نیاز تامین شود، می‌توانیم از انرژی خورشیدی برای تامین انرژی بخاری‌های استاندارد استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ،علی قربانی با اشاره به آخرین وضعیت استانداردسازی بخاری‌های مدارس، اظهار کرد: در سال گذشته حدود هزار و ۲۰۰ کلاس که دارای علمک گاز بودند و بخاری نفتی داشتند را کاملا استانداردسازی کردیم و بخاری‌های نفتی را حذف و با بخاری‌های استاندارد جایگزین کردیم. همچنین حدود ۸۰۰ کلاس که فاقد علمک گاز بودند را استانداردسازی کردیم.

وی با بیان اینکه مشکل ما مدارس عشایری هستند که هیچ گونه امکاناتی مانند برق و گاز ندارند، گفت: اگر اعتبار مورد نیاز تامین شود، می‌توانیم از انرژی خورشیدی برای تامین انرژی بخاری‌های استاندارد استفاده کنیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان اینکه مشکل ما تجهیزات گرمایشی نیست و تنها در ۳۰ درصد استان در دو ماه از سال هوا سرد می‌شود، افزود: مشکل اصلی ما تجهیزات سرمایشی است و بیشتر کلاس‌ها نیاز به کولر دارند. تمرکز اصلی ما نیز تامین تجهیزات سرمایشی است، به این منظور تفاهم‌نامه‌ای برای تامین کولر و آبسردکن با استانداری خوزستان منعقد شده است که در صورت تامین اعتبار، تجهیزات خریداری می‌شوند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان اینکه مشکل ما تجهیزات گرمایشی نیست و تنها در ۳۰ درصد استان در دو ماه از سال هوا سرد می‌شود، افزود: مشکل اصلی ما تجهیزات سرمایشی است و بیشتر کلاس‌ها نیاز به کولر دارند. تمرکز اصلی ما نیز تامین تجهیزات سرمایشی است، به این منظور تفاهم‌نامه‌ای برای تامین کولر و آبسردکن با استانداری خوزستان منعقد شده است که در صورت تامین اعتبار، تجهیزات خریداری می‌شوند.تامین تجهیزات سرمایشی است، به این منظور تفاهم‌نامه‌ای برای تامین کولر و آبسردکن با استانداری خوزستان منعقد شده است که در صورت تامین اعتبار، تجهیزات خریداری می‌شوند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

4 × یک =

bigtheme