رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان عنوان کرد:اختصاص تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در خوزستان

مشاغل آسیب دیده

مشاغل آسیب دیده

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ؛ رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان، به کسبه آسیب‌های جدی وارد شد که در این راستا دولت یک سری تسهیلات کم بهره در اختیار کسب و کار‌ها و اصناف آسیب دیده از کرونا قرار داد.
مهرداد نیکو افزود: برای مشاغل آسیب دیده خوزستان ۹ هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در نظر گرفته شده که سه هزار میلیارد ریال آن به حساب بانک‌های عامل واریز و از این مقدار تاکنون حدود یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.
او ادامه داد: متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند از طریق صنف خود اقدام کنند و تقاضای خود را به دستگاه‌های اجرایی ذی ربط ارائه دهند.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: این درخواست‌ها با توجه به نوع فعالیت به بانک ارسال می‌شود که پس از بررسی و تایید نهایی، تسهیلات لازم در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
نیکو افزود: در حال حاضر حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بانک‌های عامل قرار دارد که پس از طی شدن فرآیند قانونی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

نیکو افزود: در حال حاضر حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بانک‌های عامل قرار دارد که پس از طی شدن فرآیند قانونی به متقاضیان پرداخت می‌شود.نیکو افزود: در حال حاضر حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بانک‌های عامل قرار دارد که پس از طی شدن فرآیند قانونی به متقاضیان پرداخت می‌شود.نیکو افزود: در حال حاضر حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بانک‌های عامل قرار دارد که پس از طی شدن فرآیند قانونی به متقاضیان پرداخت می‌شود.نیکو افزود: در حال حاضر حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بانک‌های عامل قرار دارد که پس از طی شدن فرآیند قانونی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

14 + 16 =

bigtheme