رئیس شورای شهر اهواز خبر داد:انعقاد قرارداد ۵۰۰ میلیاردی توسعه مناطق کم‌برخوردار شهر اهواز

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی،سیاوش محمودی اظهار کرد: برای مناطق کم برخوردار اهواز قراردادی با قرارگاه خاتم به مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان منعقد شده که این میزان تا ۷۰۰ میلیارد تومان قابل افزایش است.

وی افزود: در تلاش هستیم بتوانیم منابع آن را تامین کنیم تا بسیاری از معضلات و مشکلاتی که در این مناطق در اولویت هستند به ویژه مشکل زیر ساخت‌ها را رفع کنیم.

رئیس شورای شهر اهواز اضافه کرد: زیرساخت‌های شهری، مسائل مربوط به معابر مناطق کم برخوردار، جداول و دفع آب‌های سطحی و آسفالت خیابان‌های آن جزو مواردی هستند که در حال پیگیری هستیم.

وی تصریح کرد: از منطقه مهدیس که در حوزه زیرساخت‌ها دارای مشکلات فراوانی است بازدید به عمل آمد که ان‌شاءالله در اولویت پیگیری در قرارداد منعقدشده با قرارگاه خاتم‌الانبیا خواهد بود.

وی تصریح کرد: امروز از منطقه مهدیس که در حوزه زیرساخت‌ها دارای مشکلات فراوانی است بازدید به عمل آمد که ان‌شاءالله در اولویت پیگیری در قرارداد منعقدشده با قرارگاه خاتم‌الانبیا خواهد بود.وی تصریح کرد: امروز از منطقه مهدیس که در حوزه زیرساخت‌ها دارای مشکلات فراوانی است بازدید به عمل آمد که ان‌شاءالله در اولویت پیگیریوی تصریح کرد: امروز از منطقه مهدیس که در حوزه زیرساخت‌ها دارای مشکلات فراوانی است بازدید به عمل آمد که ان‌شاءالله در اولویت پیگیری در قرارداد منعقدشده با قرارگاه خاتم‌الانبیا خواهد بود. در قرارداد منعقدشده با قرارگاه خاتم‌الانبیا خواهد بود.وی تصریح کرد: امروز از منطقه مهدیس که در حوزه زیرساخت‌ها دارای مشکلات فراوانی است بازدید به عمل آمد که ان‌شاءالله در اولویت پیگیری در قرارداد منعقدشده با قرارگاه خاتم‌الانبیا خواهد بود.وی تصریح کرد: امروز از منطقه مهدیس که در حوزه زیرساخت‌ها دارای مشکلات فراوانی است بازدید به عمل آمد که ان‌شاءالله در اولویت پیگیری در قرارداد منعقدشده با قرارگاه خاتم‌الانبیا خواهد بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

یک × دو =

bigtheme