سخنگوی ستاد استانی مدیریت کرونا مطرح کرد:پلاکهای غیر بومی در اهواز جریمه نمی‌شوند

 

پلاک غیر بومی

پلاک غیر بومی

سخنگوی ستاد استانی مدیریت کرونا: پلاکهای خودروی افراد غیربومی ساکن در کلانشهر اهواز جریمه نمی شوند.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی، سخنگوی ستاد استانی مدیرت و مقابله با کرونا با اشاره به اجرای طرح محدودیتهای کرونایی وضع شده از اول آذر در استان، گفت: ملاک ما در طرح ممنوعیت تردد پلاک غیر بومی در کلانشهر اهواز به عنوان شهر قرمز کرونایی استان، تنها ورود به اهواز از طریق مبادی ورودی به این شهرستان است وشهروندان اهوازی صاحب خودرو‌های با پلاک غیر بومی که قصد تردد در سطح شهر را در ساعاتی غیر از ساعات ۲۱ تا ۴ بامداد دارند، نگران جریمه شدن نباشند.
رضا نجاتی افزود: اگر برای شاغلان و شهروندان اهوازی صاحب خودرو‌های پلاک غیر بومی جریمه‌ای اعمال شود، با ارائه مدرک شناسایی و گواهی محل خدمت، جریمه قابل تجدید نظر خواهد بود.
وی از همکاری بخش وسیعی از مردم استان از جمله صاحبان اصناف غیرضروری و کسبه برای رعایت محدودیت‌های اعمال شده از سوی ستاد‌های استانی و ملی تقدیر و اظهار امیدواری کرد: ادامه این همکاری‌ها بتواند در تسریع ریشه کنی ویروس کرونا موثر واقع شود.
متولیان درمان در وزارت بهداشت می‌گویند برای ارزیابی تاثیر محدودیت‌های ابتدای آذر ماه در کنترل بیماری کوید ۱۹، باید دو هفته صبر کرد.
وی از همکاری بخش وسیعی از مردم استان از جمله صاحبان اصناف غیرضروری و کسبه برای رعایت محدودیت‌های اعمال شده از سوی ستاد‌های استانی و ملی تقدیر و اظهار امیدواری کرد: ادامه این همکاری‌ها بتواند در تسریع ریشه کنی ویروس کرونا موثر واقع شود.متولیان درمان در وزارت بهداشت می‌گویند برای ارزیابی تاثیر محدودیت‌های ابتدای آذر ماه در کنترل بیماری کوید ۱۹، باید دو هفته صبر کرد.وی از همکاری بخش وسیعی از مردم استان از جمله صاحبان اصناف غیرضروری و کسبه برای رعایت محدودیت‌های اعمال شده از سوی ستاد‌های استانی و ملی تقدیر و اظهار امیدواری کرد: ادامه این همکاری‌ها بتواند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

2 + 11 =

bigtheme