معاون سازمان صمت خوزستان عنوان کرد:شرایط جدید فعالیت صنوف در خوزستان پس از تغییر رنگ‌بندی

فعالیت اصناف

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به تغییر رنگ‌بندی برخی شهرها گفت: در شرایط نارنجی، گروه‌های مشاغل ۳ و ۴ همچنان مجاز به فعالیت و بازگشایی نخواهند بود و در صورت مشاهده فعالیت، با آن‌ها به صورت جدی برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ،بهرام جباری در خصوص آخرین وضعیت فعالیت اصناف در خوزستان اظهار کرد: بیشتر شهرهای خوزستان که وضعیت قرمز کرونایی داشتند، اکنون با تغییر وضعیت به رنگ نارنجی درآمده‌اند و بر اساس این تغییر، فعالیت صنوف و مشاغل گروه ۱ و ۲ در شهرهای نارنجی مجاز خواهد بود.

وی افزود: با توجه به اعلام شرایط نارنجی در اهواز و سایر شهرهایی که پیش از این در وضعیت قرمز کرونایی قرار داشتند، مشاغل و صنوف بیشتری اجازه بازگشایی و فعالیت را دارند و می‌توانند با رعایت موارد بهداشتی فعالیت کنند.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: البته در شرایط نارنجی، گروه‌های مشاغل ۳ و ۴ همچنان مجاز به فعالیت و بازگشایی نخواهند بود و در صورت مشاهده فعالیت، با آن‌ها به صورت جدی برخورد خواهد شد. این دسته مشاغل، شامل تالارها، باشگاه‌های ورزشی، آموزشگاه‌ها، شهربازی‌ها و… هستند که همچنان اجازه فعالیت ندارند.

جباری عنوان کرد: بازرسی و نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی در شرایط نارنجی شهرها همچنان ادامه خواهد داشت تا مطمئن شویم که اصناف و واحدهایی که اقدام به بازگشایی کرده‌اند، موارد و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

وی افزود: در این شرایط انتظار داریم که مردم نیز خودشان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و از تجمع در محل‌های با جمعیت بالا خودداری کنند تا مجددا شاهد قرمز شدن وضعیت شهرها نباشیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

چهار × 5 =

bigtheme