آغاز محدودیت‌های کرونایی در خوزستان

محدودیت‌های کرونایی

محدودیت‌های کرونایی در خوزستان به مدت ۱۰ روز همزمان با دیگر نقاط کشور از امروز شنبه ۲۱ فروردین اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی، رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در رنگ‌بندی فعلی، ١۵ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز و ۱۰ شهرستان نارنجی هستند که بر این اساس، اعمال محدودیت‌های حداکثری شامل خوزستان نیز می‌شود.
وی با بیان اینکه اکنون شهر‌های شمالی و شرقی خوزستان بیشترین میزان ابتلا به کرونا را دارند افزود:شهرستان‌های شمالی خوزستان همچون دزفول، اندیمشک، شوش و شوشتر و در منطقه شرق استان نیز شهرستان بهبهان بیشترین آمار مبتلایان به کرونا را دارند.رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به اینکه در شهرستان آبادان روند بیماری افزایشی است گفت: شهرستان‌های خرمشهر و شادگان وضعیت مناسب تری نسبت به آبادان دارند.

وی عنوان کرد: روند بیماری در شهرستان اهواز ثابت است که امیدواریم با همراهی مردم سیر نزولی پیدا کند.

ابول نژادیان در خصوص اعمال محدودیت‌های کرونایی در خوزستان گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا اعمال محدودیت‌های حداکثری کرونایی برای گروه‌های شغلی ٢، سه و چهار به مدت ١٠ روز در شهر‌های قرمز و نارنجی اعمال خواهد شد.

گفتنی است تردد خودرو‌ها از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.

در شهر‌های با وضعیت قرمز همه فعالیت‌های آموزشی به صورت حضوری ممنوع بوده و فقط به صورت مجازی امکان پذیر است. همچنین فعالیت‌های فرهنگی نیز تعطیل است و رستوران‌ها نیز به صورت بیرون بر می‌توانند فعال باشند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

چهار × 4 =

bigtheme