ازسرگیری فعالیت جایگاه‌های سوخت در اهواز

 

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان از فعال بودن همه جایگاه‌های سوخت در اهواز و عادی بودن روند سوختگیری خودرو‌ها خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری علم انرژی ، عبدالکریم محمدی دوست در ارتباط زنده تلفنی با خبر ۱۰:۴۵ رادیو خوزستان ضمن عذرخواهی از بروز مشکل تامین بنزین در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه، گفت: به دلیل اختلالی که در ناوگان حمل و نقل سوخت از مبادی حمل به وجود آمد، مشکلاتی در تامین سوخت جایگاه‌های اهواز ایجاد شد.

 

وی به پیگیری برای رفع این مشکل اشاره کرد و افزود: هم اکنون بازدید‌های میدانی از جایگاه‌های سوخت درحال انجام است و مشکل خاصی در سوختگیری خودرو‌ها مشاهده نمی‌شود.

 

محمدی دوست با اشاره به ایجاد ترافیک در جایگاه‌های سوخت، ادامه داد: درحال حاضر همه جایگاه‌ها در اهواز و سایر شهرستان‌ها فعال هستند و هیچ جایگاهی به دلیل نداشتن بنزین تعطیل نیست.

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان با بیان اینکه ذخیره سوخت در انبار‌ها کافی و شرایط عادی است، اضافه کرد: درصورتیکه وقفه‌ای در سوختگیری جایگاه‌ها به وجود بیاید، تامین سوخت انجام خواهد شد.

 

این مقام مسئول به انجام برنامه ریزی‌های لازم برای تامین سوخت اربعین حسینی، اضافه کرد: از مردم خواهشمندیم برای سوختگیری عجله نکنند و نگرانی برای تامین بنزین نداشته باشند.

 

روز گذشته همه جایگاه‌های سوخت در اهواز و برخی شهرستان‌ها به دلیل نبود بنزین تعطیل شده بودند و همین امر مشکلاتی را برای مردم به وجود آورد که با تامین سوخت، این مشکل برطرف شد و شرایط به حالت عادی بازگشت.

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

دو × پنج =

bigtheme