عضو کمیسیون انرژی مجلس: وزارت نفت برترین دستگاه در استفاده از توان دانش‌بنیان‌ها طی سال ۱۴۰۲ بود

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت نفت قراردادهای خوبی در داخل و دانش‌بنیان‌ها و هم در بخش خارجی و کشورهای همسایه امضا کرده است، گفت: وزارت نفت برترین وزارتخانه‌ در استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان در سال ۱۴۰۲ بود.

 

هادی بیگی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار علم انرژی ، به موفقیت‌های وزارت نفت در سال ۱۴۰۲ به‌ویژه استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره و اظهار کرد: وزارت نفت در این مدت قراردادهای خوبی در بخش داخلی و دانش‌بنیان‌ها و هم در بخش خارجی و کشورهای همسایه امضا کرده است که در آینده چشم‌انداز خوبی را برای صنعت نفت و گاز کشور رقم خواهد زد.

 

وی افزود: در این مدت شاهد صدور دانش فنی و خدمات مهندسی در بخش نفت به برخی کشورها بودیم. دولت با این رویکرد نه‌تنها درآمدزایی ارزی خود را بهبود بخشید، بلکه در حقیقت علم و دانش فنی را نیز در این کشورها توسعه داد.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه وزارت نفت، دانش‌بنیان‌ها را تنها نگذاشته و از این شرکت‌ها حمایت خوبی داشته است، تصریح کرد: این حمایت تا جایی پیش رفت که وزارت نفت در سال ۱۴۰۲ رتبه نخست حمایت از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان را میان دیگر وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها کسب کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

دو × 4 =

bigtheme